Fizjo Spotkanie z ortopedą

Fizjo Spotkania to cykliczne (odbywające się raz w miesiącu) spotkania, których celem jest pozyskanie nowej wiedzy z zakresu fizjoterapii i pokrewnych – uzupełniających się dziedzin oraz integracja poprzez prowadzony networking.
Na spotkania zapraszamy różnych gości (fizjoterapeutów, lekarzy, psychoterapeutów i innych specjalistów pokrewnych i uzupełniających dziedzin).

Opis:
Wykład będzie dotyczył korelacji pomiędzy stanem jaźni, stanem mózgu i stanem narządu ruchu oraz ich wpływu na kinematykę i kinetykę narządu ruchu, powodując pierwotnie zburzenie czynnościowe, a finalnie zaburzenia strukturalne w organizmie człowieka.

Przebieg spotkania:
Wykład/prezentacja: ok 60-75 minut
Sesja pytań: ok 15-30 minut
Networking: ok 15-30 minut

TEMAT:
Fizjo Spotkanie z ortopedą

GOŚĆ:
Dr n. med. Jarosław Wittmann
Specjalista w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Kwalifikacje zawodowe uzyskał w Katedrze i Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Gdańsku będąc jej wieloletnim pracownikiem. Doktorat zatytułowany „Ocena stabilności i fiksacji implantu po endoprotezoplastyce bezcementowej stawu biodrowego” obronił w marcu 1996 roku. Rok później został uhonorowany Indywidualną Nagrodą Drugiego Stopnia przez J. M. Rektora Akademii Medycznej w Gdańsku Prof. Z. Wajdę za osiągnięcia w dziedzinie endoprotezoplastyki bezcementowej stawu biodrowego. Wierny swemu zainteresowaniu, w oparciu o pozyskane na kursach zagranicznych wiedzę i umiejętności, od 2005 roku implantuje najnowszej generacji endoprotezy stawu biodrowego typu „Resurfacing”, a od początku 2006 roku endoprotezy typu „Short-stem” (endoprotezy krótko-trzpieniowe) stosując przy tym mało-inwazyjne techniki operacyjne. Od 2005 roku zajmuje się endoprotezoplastyką stawu kolanowego. W ramach swej specjalności wykonuje prawie wszystkie procedury operacyjne.

 

TERMIN I MIEJSCE:
Piątek 29.03.2019 18:30-20:30
Gdańsk, ul. Czarny Dwór 4 (Hotel Dal)

DLA KOGO?
Spotkanie przeznaczone fizjoterapeutów, masażystów i studentów fizjoterapii oraz uczniów kierunku technik masażysta.

CENA:
Organizacja spotkania finansowana jest z funduszu Fundacji Holistic Lab (prowadzącej Zango – Instytut Holistycznej Pracy z Ciałem)

ZAPISY:
Formularz: https://goo.gl/forms/Q2MPx3Jb7hSMOY0Q2
Gwarancją rezerwacji jest zwrotny mail z zaproszeniem na spotkanie.

UWAGA:
Odwołanie uczestnictwa możliwe do 48h przed wydarzeniem!
Jeśli nie odwołasz swojej obecności do 48h przed wydarzeniem nie będziesz mieć możliwości uczestnictwa w kolejnych naszych wydarzeniach darmowych.

UWAGI:
Liczba miejsc ograniczona do 70 osób!

Wczytuję mapę...

Data / Godzina
29/03/2019
18:30 - 20:30

Lokalizacja
Hotel Dal