Szkolenia prowadzone przez praktyków i pasjonatów!

Witaj na stronie Zango Szkolenia – Fizjoterapia | Masaż | Terapia Manualna
Nasza marka powstała z potrzeby oferowania kursów i warsztatów dla fizjoterapeutów, masażystów i terapeutów manualnych prowadzonych przez najlepszych nauczycieli.
Gwarantujemy najwyższy poziom nauczania, sprawdzonych nauczycieli – najwybitniejsze osoby z danych metod.
Prowadzimy certyfikacje naszych uczniów.

CO NAS WYRÓŻNIA:

Kalendarz szkoleń

Przygotowaliśmy wiele szkoleń w dogodnych terminach

Konferencje

Organizujemy konferencje branżowe

Nauczyciele

Szkolenia prowadzą najlepsi praktycy i pasjonaci swojej pracy

Zapisy

Wygodny sposób zapisów na szkolenia

Satysfakcja

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza

Opinie kursantów:

JoannaJoanna

Zdecydowanie polecam!

    

"Świetna organizacja i atmosfera pozwoliła nam na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych przyjaźni. Rzetelnie prowadzone ćwiczenia z uwzględnieniem metodologii postępowania oraz ergonomii pracy dały mi świadomość dbałości o prawidłowy warsztat i własne zdrowie."

MartaMarta

SERDECZNIE POLECAM

    

"Szkolenia z Bartoszem to ogromna dawka wiedzy i fantastyczna atmosfera. W sposób prosty i klarowny przedstawia poszczególne zagadnienia, jeśli nie jesteś orłem z anatomii, nie ma co się martwić, kurs prowadzony jest tak, że wszystko łatwo się uporządkowuje w głowie, nie tylko fizjo mogą skorzystać 😉 cenne wskazówki, które wzbogacają bardzo warsztat pracy, Bartosz kładzie bardzo duży nacisk na praktykę z zachowaniem prawidłowej ergonomii pracy ciała, by jak najefektywniej wykonać pracę z jak najmniejszym obciążeniem dla terapeuty."

Asia

POLECAM Z CAŁEGO SERCA

     "Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie, który prowadził Bartosz m.in. Relaksacyjny Masaż Powięziowy. Mogę polecić z całego serca! Duża dawka wiedzy, możliwość wymiany doświadczeń(praktyka) i pozytywna energia podczas całego kursu. Oprócz tego kursu uczestniczyłam również w innych jego warsztatach i szkoleniach i za każdym razem wracałam do domu szczęśliwa i zmotywowana do dalszej pracy nad Ciałem:)"
Monika

NAUKA W PRZYJEMNEJ ATMOSFERZE

    

"Szkolenie podobało mi się ze względu na dużo wiedzy i praktyki, jednocześnie to wszystko w bardzo przyjemnej i sprzyjającej rozwoju atmosferze."

Tomasz

Kurs warty odbycia

    

Na kursie Masażu Tkanek Głębokich poznałem dużo nowych technik, ale co najważniejsze nową koncepcje pracy!"