Nauczyciele

Bartosz Zadurski

Psychosomatyka, terapie powięziowe
Terapeuta Integracji Strukturalnej, Praktyk IFS, certyfikowany Provider TRE®, instruktor oddechu metoda Butejki, nauczyciel terapii powięziowych, trener świadomej pracy z ciałem. Uczył się od najlepszych m.in. Tom Myers (USA), Art Riggs (USA), John Smith (USA) czy Carol Manheim (USA).
Marcin Wytrążek

dr n.med. Marcin Wytrążek

Masaż Tkanek Głębokich
dr n. med. Marcin Wytrążek – fizjoterapeuta, wykładowca Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Prodziekan ds. kształcenia oraz Kierownik Pracowni Terapii Manualnej i Masażu Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii
Grzegorz Kowalski

Grzegorz Kowalski D.O.

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa
Mgr fizjoterapii, dyplomowany osteopata D.O., PT. Ukończyłem studia z zakresu medycyny osteopatycznej na uczelni ESO (European School of Osteopathy) w Maidstone uzyskując tytuł D.O. (diploma in osteopathy) oraz studia fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, obecnie łączę zagadnienia związane z osteopatią,
Marta Targońska

Marta Targońska

Masaż Dotyk Motyla
Pierwszy Certyfikowany Nauczyciel Masażu Dotyk Motyla i jedyny Certyfikowany Praktyk metody dr Evy Reich w Polsce.
Alfonso Cazenave

Alfonso Cazenave

Masaż Tajski
Doświadczony terapeuta i międzynarodowy nauczyciel masażu tajskiego, asystent głównych propagatorów dynamicznego masażu tajskiego w Europie Davida Lutta (Francja), Takisa Oikonomou (Grecja) i Tilla Heega (Niemcy), jedyna osoba w Polsce, która ukończyła wszystkie moduły Osteothai i współpracuje z założycielem tej metody.

Chcesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem?

Jeśli jesteś nauczycielem lub praktykiem, który chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w formie szkolenia lub wykładu napisz do nas.

Kontakt