23
kwiecień
780PLN
23 kwietnia 2022 10:00 — 24 kwietnia 2022 19:30

Ładowanie Wydarzenia

Ten intensywny, 16-godzinny kurs masażu tajskiego 🇹🇭 na poziomie średniozaawansowanym skupia się na pozycjach rzadko spotykanych (zupełnie niesłusznie!) w innych rodzajach masażu: bocznej i siedzącej.

Pozycja boczna jest wygodna i bezpieczna, daje doskonały dostęp do nóg, bioder, pleców, szyi i pozwala na bardzo precyzyjną pracę z obręczą barkową.

Pozycja siedząca daje doskonały dostęp do barków i szyi oraz zapewnia genialne możliwości pracy z kręgosłupem.

Podczas tego kursu wprowadzamy ciekawe rozciągania i podnoszenia, eksplorujemy zastosowanie terapeutyczne i uczymy się pracować stopami, łokciami i kolanami, rozszerzając w ten sposób naszą paletę narzędzi do głębokiej pracy – zawsze zachowując wartości uważnego dotyku.

Dla nas masaż tajski to nie szablon – masaż tajski to piękna sztuka rozmowy poprzez dotyk, kojąca ciało i duszę, potrafiąca skutecznie uwalniać od napięć fizycznych i psychoemocjonalnych 💚

Kurs jest prowadzony w sposób klarowny i w sprzyjającej, luźnej atmosferze.

Zajęcia są głównie praktyczne. Szczególny nacisk kładziemy na zasady efektywnej, bezwysiłkowej i bezpiecznej pracy z ciałem. Uczestnicy pracują w parach, zawsze pod wspierającą opieką ekipy prowadzącej. Tempo prowadzenia jest tak zaplanowany, żeby uczestnicy mogli na spokojnie eksplorować techniki i przyswoić materiał. Dowiesz się nie tylko “co robić”, ale też kiedy (i kiedy nie), po co i jak.

Kurs jest skierowany do osób mających solidne podstawy masażu tajskiego (niezależnie od szkoły) oraz pewne doświadczenie.

Kurs kończy się certyfikatem uczestnictwa.

Kurs będzie prowadzony w języku polskim.

Oto przykład, jak może wyglądać Współczesny Masaż Tajski:

PROWADZĄCY:
Alfonso Cazenave (Karuna Bodywork) – Pasjonat pracy z ciałem. Doświadczony praktyk i międzynarodowy nauczyciel masażu tajskiego. Certyfikowany terapeuta strukturalny Anatomy Trains. Nauczyciel jogi.
Na co dzień masuje w Warszawie, w Przestrzeni na Przepływ, której jest współzałożycielem.
Wierzy w holistyczne podejście do człowieka i w moc uważnego dotyku. Sesję masażu postrzega jako rozmowę poprzez dotyk.
Pojawienie się pracy z ciałem odmieniło jego życie, dlatego uwielbia się dzielić tym dobrem – jako terapeuta i jako nauczyciel. Studenci go cenią za szczery i klarowny przekaz, zaangażowanie, precyzję, dostępność i poczucie humoru.

TERMIN I MIEJSCE:
23.04.2022r. 10:00-19:30
24.04.2022r. 10:00-19:30
Gdańsk – dokładną lokalizację podamy wkrótce

CENA:
780zł lub 1500zł za parę w przedpłacie do 31.03.2022r.
900zł lub 1650zł za parę płatne od 1.04.2022r.

Cena obejmuje materiały do kursu (autorski podręcznik z teorią, zdjęciami ilustrującymi techniki oraz propozycją sekwencji).

Uczestnictwo w kursie daje możliwość dołączenia do prywatnej grupy facebookowej, gdzie wrzucamy filmiki instruktażowe, odpowiadamy na pytania itd.

Dla uczestników poprzednich edycji (lub długich kursów letnich) chcących powtórzyć materiał obowiązuje zniżka 20% od pełnej ceny.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu. Oczywiście w przypadku odwołania wszystkie dokonane wpłaty zostaną zwrócone.

ZAPISY:
Wyślij maila na biuro@zango.pl aby zapisać się na szkolenie.

UWAGI:
Liczba miejsc ograniczona! Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie kursu.

Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat ukończenia kursu w języku polskim oraz angielskim.

Informacje logistyczne wysyłamy 5 dni przed kursem na maila podanego przy zapisie.

Szczegóły

Start:
23 kwietnia @ 10:00
Koniec:
24 kwietnia @ 19:30
Koszt:
780PLN
Kategoria Wydarzenie:

Upcoming Events

05
luty

Kurs Masażu Dotyk Motyla

10:00 — 17:00

To niezwykle skuteczna i wszechstronna technika, która już od ponad 70 lat pomaga dzieciom i dorosłym, zdrowym i chorym w nawiązaniu kontaktu z własnym ciałem i uwolnieniu trudnych doświadczeń w nim zapisanych. To krótka i wspaniała technika, która dzięki delikatnemu dotykowi rozpuszcza napięcia, łagodzi objawy stresu i poprawia biologiczne funkcjonowanie organizmu. Przywrócony wtedy zostaje przepływ…

23
kwiecień

Masaż tajski: pozycja boczna + siedząca (kurs średniozaawansowany)

23 kwietnia 2022 10:00 — 24 kwietnia 2022 19:30

Ten intensywny, 16-godzinny kurs masażu tajskiego 🇹🇭 na poziomie średniozaawansowanym skupia się na pozycjach rzadko spotykanych (zupełnie niesłusznie!) w innych rodzajach masażu: bocznej i siedzącej. Pozycja boczna jest wygodna i bezpieczna, daje doskonały dostęp do nóg, bioder, pleców, szyi i pozwala na bardzo precyzyjną pracę z obręczą barkową. Pozycja siedząca daje doskonały dostęp do barków…