17
wrzesień
750PLN
17 września 2021 18:00 — 19 września 2021 18:30

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Wyjątkowy kurs masażu tajskiego prowadzony przez Alfonso Cazenave (Karuna Bodywork) i jego ekipę.

Masaż tajski to fascynujący styl pracy z ciałem o bardzo bogatej i różnorodnej tradycji, rozwijający się żywotnie po dziś dzień. Klasyczny masaż tajski dysponuje potężnymi narzędziami do głębokiej pracy (od długich dźwigni po techniki wykonywane łokciami i kolanami). Niestety te narzędzia bywają używane mechanicznie i bez wyczucia, przez co wiele osób kojarzy masaż tajski z bólem a nawet kontuzjami. My za to mamy przeświadczenie, że umiejętnie wykonany masaż tajski potrafi być jednocześnie głęboki i łagodny, relaksujący i terapeutyczny… “przyjemny i pożyteczny”!

Na naszych kursach od samego początku podkreślamy wartości obecności i szacunku, rozwijamy uważny dotyk, uczymy “słuchania” ciała dłońmi, palpacji i czucia. Przedstawiamy techniki dopasowane do poziomu uczestników, które można zastosować od razu po kursie w sposób bezpieczny i ergonomiczny.

Dla nas masaż tajski to nie szablon – masaż tajski to piękna sztuka rozmowy poprzez dotyk, kojąca ciało i duszę, potrafiąca skutecznie uwalniać od napięć fizycznych i psychoemocjonalnych

Kurs jest prowadzony w sposób klarowny i w sprzyjającej, luźnej atmosferze. Program jest udoskonalany po każdej edycji (a za sobą mamy już 25!). Kurs jest głównie praktyczny. Szczególny nacisk kładziemy na zasady efektywnej, bezwysiłkowej i bezpiecznej pracy z ciałem. Uczestnicy pracują w parach, zawsze pod wspierającą opieką ekipy prowadzącej. Tempo prowadzenia jest tak zaplanowany, żeby uczestnicy mogli na spokojnie eksplorować techniki i przyswoić materiał. Dowiesz się nie tylko “co robić”, ale też kiedy (i kiedy nie), po co i jak.

Kurs kończy się certyfikatem uczestnictwa. Po kursie będziesz w stanie samodzielnie wykonywać ponadgodzinne sesje masażu tajskiego. Będziesz też miał(a) solidne podstawy do dalszej nauki i dłuższych sesji.

Ten kurs zawiera pracę w pozycjach leżenia tyłem i przodem. Dla tych, którzy złapią bakcyla, w kolejnych modułach przedstawiamy pozycję boczną i siedzącą, pracę stopami, łokciami i kolanami, techniki dynamiczne oraz zastosowanie terapeutyczne.

Kurs będzie prowadzony w języku polskim.
Uczestniczyć może każdy, bez względu na wiek czy doświadczenie masażowe lub jego brak. Również ludzie po innych szkoleniach lub masujący na co dzień znajdą tutaj nową perspektywę i źródło inspiracji.

Recenzje naszych kursów mówią same za siebie
https://www.facebook.com/karunabodywork/reviews/

Oto przykład, jak może wyglądać Współczesny Masaż Tajski:
youtu.be/draD92tf-1Y

PROWADZĄCY:
Alfonso Cazenave – Pasjonat pracy z ciałem. Doświadczony praktyk i międzynarodowy nauczyciel masażu tajskiego. Certyfikowany terapeuta strukturalny Anatomy Trains. Nauczyciel jogi.
Na co dzień masuje w Warszawie, w Przestrzeń na Przepływ, której jest współzałożycielem.
Wierzy w holistyczne podejście do człowieka i w moc uważnego dotyku. Sesję masażu postrzega jako rozmowę poprzez dotyk.
Pojawienie się pracy z ciałem odmieniło jego życie, dlatego uwielbia się dzielić tym dobrem – jako terapeuta i jako nauczyciel. Studenci go cenią za szczery i klarowny przekaz, zaangażowanie, precyzję, dostępność i poczucie humoru.

TERMIN I MIEJSCE:
17.09.2021r. 18:00-21:00
18.09.2021r. 11:00-19:30
19.09.2021r. 10:00-18:30
Gdańsk – dokładną lokalizację podamy wkrótce

CENA:
750zł lub 1350zł za parę w przedpłacie do 3.09.2021r.
850zł lub 1550zł za parę płatne od 4.09.2021r.

Cena obejmuje materiały do kursu (autorski podręcznik z teorią, zdjęciami ilustrującymi techniki oraz propozycją sekwencji).

Uczestnictwo w kursie daje możliwość dołączenia do prywatnej grupy facebookowej, gdzie wrzucamy filmiki instruktażowe, odpowiadamy na pytania itd.

Dla uczestników poprzednich edycji (lub długich kursów letnich) chcących powtórzyć materiał obowiązuje zniżka 20% od pełnej ceny

ZAPISY:
Wyślij maila na biuro@zango.pl aby zapisać się na szkolenie.

UWAGI:
Liczba miejsc ograniczona! Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie kursu.

Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat ukończenia kursu w języku polskim oraz angielskim.

Informacje logistyczne wysyłamy 5 dni przed kursem na maila podanego przy zapisie.

Szczegóły

Start:
17 września @ 18:00
Koniec:
19 września @ 18:30
Koszt:
750PLN
Kategoria Wydarzenie:

Upcoming Events

09
październik

Tajski masaż dynamiczny - kurs intensywny

9 października 2021 10:00 — 10 października 2021 19:00

Masaż tajski DYNAMICZNY cieszy się coraz większą popularnością w Europie. Słusznie, bo zestawienie dotyku z ruchem potęguje działanie obu składników, rozprowadza efekty każdej techniki po całym ciele… no i jest po prostu genialne 😉 Naukę masażu tajskiego dynamicznego w trybie weekendowym dzielimy na dwa niezależne moduły 15-godzinne. Możesz zrobić tylko jeden, albo – jeszcze lepiej…