16
Listopad
800PLN
16 listopada 2019 10:00 — 17 listopada 2019 18:00
Centrum Szkoleniowe
al. Grunwaldzka 355

Gdańsk, 80-309 Polska
Ładowanie Wydarzenia

Podczas kursu zdobędziesz rzetelną wiedzę na temat dźwiękowego bhp. Dowiesz się jak wykonać masaż dźwiękiem, jak pracować misami dźwiękowymi wokół ciała i na ciele. Poznasz zasady dotyczące harmonizowania, oczyszczania i energetyzowania dźwiękiem.
Po odbytym kursie będziesz mógł wykonywać relaksacyjny masaż dźwiękiem oraz masaż skierowany na konkretną dolegliwość np ból.
Podczas kursu będziesz mógł również nabyć certyfikowane misy dźwiękowe.
Masaż dźwiękiem może być elementem innych masaży lub zabiegów relaksacyjnych jak również kompletnym i całościowym masażem trwającym około godziny.
Jest to doskonała terapia głęboko relaksująca, przywracająca przepływ w ciele, działająca na wielu poziomach. Zapraszam do wspólnego odkrywania świata dźwięków.

Maksymalna liczba uczestników: 12 osób.

PROWADZĄCA:
Barbara Pączkowska
Masażystka dźwiękiem, współzałożycielka Fundacji Ogród Kreacji, organizatorka Konwentu Wiedzy Alternatywnej. Powołała do życia wiele inicjatyw muzycznych, w których eksperymentuje z łączeniem rdzennych instrumentów z instrumentami klasycznymi i elektroniką. Od czterech lat wraz z Wojtkiem Wieconkowskim zaangażowana w projekt „Muzyka Źródła”.
Na co dzień zajmuje się terapią dźwiękiem, pracuje z dorosłymi, dziećmi, osobami o specjalnych potrzebach. Do swojej pracy używa prostych instrumentów: mis dźwiękowych, gongów, bębnów i głosu.
Od dwóch lat zwołuje kobiece kręgi, by wspierać inne kobiety w rozwoju osobistym, relacjach partnerskich i przejawianiu prawdy o sobie w świecie.
Od 2012 roku wraz ze swoim partnerem Tomaszem Gruba prowadzi Warsztaty Świadomego Śnienia w Polsce i za granicą.
Organizuje też wyprawy mocy na Maltańską wyspę Gozo i w inne piękne miejsca na Ziemi.

Moja praca z dźwiękiem zaczęła się od fascynacji bębnami i głosem ludzkim – doskonałym narzędziem do wyrażania siebie i przekazywania emocji. Kiedy pierwszy raz spotkałam się z misami dźwiękowymi, ich przestrzenny dźwięk zachwycił mnie i czułam, że oprócz miłej barwy podczas słuchania ich, dzieje się coś więcej.
Podczas pierwszego masażu dźwiękiem, doznałam niezwykłego stanu, któremu towarzyszył płacz, a następnie radość i poczucie mocy. Czułam w sobie pulsujące życie i jego siłę.
Po tym doświadczeniu chciałam się dowiedzieć jak najwięcej o misach dżwiękowych.
W 2009 roku ukończyłam czterostopniowe szkolenie dla masażystów dźwiękiem wg metody Petera Hessa oraz kurs „Dźwięk w pedagogice”. Następnie, zgodnie z powiedzeniem „Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się nauczyciel”, na mojej drodze pojawiały się osoby, które poszerzały moją wiedzę o dźwięku, ciele ludzkim i kosmosie. Jednym z nich był Petros Karaplios. Uczyłam się i wciąż uczę od natury, roślin i świata snów. Instrumenty, którymi pracuję to narzędzia do zaprowadzania harmonii w ciele i w życiu. Wibracje, przechodzą przez ciało podczas masażu dźwiękiem i przywracają naturalny przepływ.
To jak poszczególne osoby odbierają ten proces jest bardzo indywidualne, tak samo jak indywidualny jest każdy z nas. Blokady w ciele łączą się z konkretnymi doświadczeniami życiowymi i co za tym idzie z konkretnymi przekonaniami na temat świata i ludzi. W momencie dotarcia fali dźwiękowej do blokady, następuje podanie wzorcowej wibracji do danego miejsca w ciele i zachodzi proces oczyszczenia starej, niekorzystnej informacji.

TERMIN I MIEJSCE:
16.11.2019r. 10:00-18:00
17.11.2019r. 10:00-18:00

Soma – Centrum Świadomej Pracy z Ciałem

CENA:
Koszt udziału w warsztacie wraz z materiałami to:
800zł w przedpłacie do 25.10.2019r.
900zł od 26.10.2019r.

SPECJALNA CENA: 500 zł – dla osób, które chcą powtórzyć kurs.

UWAGI:
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat w języku polskim oraz angielskim ukończenia kursu.

Informacje logistyczne wysyłamy 5 dni przed kursem na maila podanego przy zapisie.

ZAPISY:
Zapisy mailowe: biuro@zango.pl

Szczegóły

Start:
Listopad 16 @ 10:00
Koniec:
Listopad 17 @ 18:00
Koszt:
800PLN
Wydarzenie Category:

Upcoming Events

Bartosz Zadurski
25
Październik

Kurs Relaksacyjny Masaż Powięziowy

25 października 2019 15:00 — 27 października 2019 17:00
Centrum Szkoleniowe

Kurs uczący metodyki i technik relaksacyjnego masażu powięziowego. Masaże powięziowe jak Masaż Tkanek Głębokich czy Rozluźnianie Mięśniowo-Powięziowe od lat zyskują coraz większą popularność. Wzrasta także świadomość wśród pacjentów i klientów, przez co często szukają oni skutecznych sposobów pozbywania się bólu i napięć z ciała, a jedną z nich jest relaksacyjny masaż powięziowy. Często w masażach…

Marta Targońska
26
Październik

Kurs Masażu Dotyk Motyla

26 października 2019 09:00 — 27 października 2019 14:00
Centrum Szkoleniowe

To niezwykle skuteczna i wszechstronna technika, która już od ponad 70 lat pomaga dzieciom i dorosłym, zdrowym i chorym w nawiązaniu kontaktu z własnym ciałem i uwolnieniu trudnych doświadczeń w nim zapisanych. To krótka i wspaniała technika, która dzięki delikatnemu dotykowi rozpuszcza napięcia, łagodzi objawy stresu i poprawia biologiczne funkcjonowanie organizmu. Przywrócony wtedy zostaje przepływ…

Bartosz Zadurski
27
Październik

Spotkanie z Anatomią Palpacyjną

17:30 — 19:30
27 październik/ Centrum Szkoleniowe

Spotkanie warsztatowe z anatomii palpacyjnej dla masażystów, fizjoterapeutów i terapeutów manualnych.

16
Listopad

Intensywny kurs Masażu Dźwiękiem

16 listopada 2019 10:00 — 17 listopada 2019 18:00
Centrum Szkoleniowe

Certyfikowany intensywny kurs masażu dźwiękiem przy użyciu terapeutycznych mis dźwiękowych.