Spotkanie z Anatomią Palpacyjną

Pracując z żywym człowiekiem, a nie wyidealizowanymi rycinami anatomicznymi czasem można pogubić się w znalezieniu danych struktur w żywym organizmie, stąd tak ważna jest nauka i praktyka anatomii palpacyjnej, dlatego zapraszamy Cię na spotkanie z praktyką anatomii palpacyjnej.
Spotkanie ma charakter praktyki – pracujemy w dwójkach, często zmieniając się w parach dla wyczucia jak największej ilości różnych struktur.

Na spotkaniu będą dostępne pomoce w postaci modelów anatomicznych, plakatów anatomicznych oraz prezentacji ze zdjęciami i rycinami.

SPOTKANIE PROWADZI:
Bartosz Zadurski – masażysta powięziowy, terapeuta strukturalnej pracy z ciałem, nauczyciel masażu i automasażu, trener świadomej pracy z ciałem. Dyrektor Instytutu Holistycznej Pracy z Ciałem Zango, organizator Festiwalu Masażu oraz Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem. Na co dzień prowadzi praktykę we własnym gabinecie, pracując głównie w nurcie Integracji Strukturalnej. Prelegent na wielu konferencjach m.in. TedX, Konferencja Towarzystwa Masażystów Polskich, Festiwal Masażu, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, Konwent Wiedzy Alternatywnej, Festiwal Wibracje. Uczeń najlepszych nauczycieli z kraju i za granicy, m.in. Tom Myers, Art Riggs, Til, Luchau, John Smith, Carol Manheim, Satyarthi Peloquin. Ukończył ponad 60 szkoleń z zakresu terapii powięziowych, masażu i manualnych terapii.

 

TERMIN I MIEJSCE:
2.12.2018 18:00-20:30
Gdańsk, ul. Czarny Dwór 4 (Hotel Dal)

DLA KOGO?
Spotkanie przeznaczone dla studentów fizjoterapii i uczniów kierunku technik masażysta.

CENA:
Udział uczestnika finansowany jest z funduszu Fundacji Holistic Lab (prowadzącej Zango – Instytut Holistycznej Pracy z Ciałem)
Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest okazanie aktualnej legitymacji studenta/ucznia.

ZAPISY:
https://goo.gl/forms/prb04yvy1UfL571Z2
Gwarancją rezerwacji jest zwrotny mail potwierdzający zapis.
UWAGA:
Odwołanie uczestnictwa możliwe do 48h przed wydarzeniem! Jeśli nie odwołasz swojej obecności do 48h przed wydarzeniem nie będziesz mieć możliwości uczestnictwa w kolejnych naszych wydarzeniach darmowych.

CO ZABRAĆ:
Wygodny strój do ćwiczeń, ręcznik (opcjonalnie), butelkę wody i długopis miękko piszący po skórze.

Wczytuję mapę...

Data / Godzina
02/12/2018
18:00 - 20:00

Lokalizacja
Hotel Dal