Kurs Relaksacyjnego Masażu Powięziowego

Kurs uczący metodyki i technik relaksacyjnych masażu powięziowego.

Masaże powięziowe jak Masaż Tkanek Głębokich czy Rozluźnianie Mięśniowo-Powięziowe od lat zyskują coraz większą popularność. Wzrasta także świadomość wśród pacjentów i klientów, przez co często szukają oni skutecznych sposobów pozbywania się bólu i napięć z ciała, a jedną z nich jest relaksacyjny masaż powięziowy. Często w masażach terapeutycznych brakuje relaksacyjnych technik, pomocnych w skutecznym leczeniu dysfunkcji ciała czy pozbywaniu się napięć. Na szkoleniu poznasz Relaksacyjny Masaż Powięziowy, który może być uzupełnieniem oferty gabinetów fizjoterapeutycznych i masażu leczniczego. Metodykę i techniki można także wdrożyć w sesjach terapeutycznych jako rozpoczęcie/zakończenie sesji.

Na kursie nauczysz się:

  • Skutecznych technik głęboko relaksacyjnych
  • Technik wyciszających
  • Wykonywać relaksacyjny masaż powięziowy
  • Łączyć masaż terapeutyczny z relaksacyjnym
  • Jak szybko zrelaksować pacjenta/klienta

Kurs składa się z 80% z praktyki i 20% teorii. Każdy uczestnik otrzyma skrypt.

PROWADZĄCY:
Bartosz Zadurski – masażysta holistyczny, nauczyciel masażu, trener świadomej pracy z ciałem. Dyrektor Instytutu Holistycznej Pracy z Ciałem Zango, organizator Festiwalu Masażu oraz Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem. Od wielu lat pracuję z emocjami poprzez ciało na sesjach indywidualnych i grupowych warsztatach. W praktyce używa wielu metod świadomej pracy z ciałem i terapeutycznej pracy z emocjami poprzez ciało. Ma co dzień prowadzi praktykę we własnym gabinecie, pracują głównie w nurcie Integracji Strukturalnej. Prelegent na wielu konferencjach m.in. TedX, Konferencja Towarzystwa Masażystów Polskich, Festiwal Masażu, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, Konwent Wiedzy Alternatywnej.

 

 

 

 

 

TERMIN I MIEJSCE:
23.03.2018r. 15:00-19:00
24.03.2018r. 09:00-17:30
25.03.2018r. 09:00-16:30
Gdańsk (dokładnie miejsce podamy wkrótce).

CENA:
Koszt udziału w warsztacie to:
770zł w przedpłacie do 9.03.2018r.
870zł płatne po 9.03.2018r.

UWAGI:
Liczba miejsc ograniczona! Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie kursu.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat w języku polskim oraz angielskim ukończenia kursu wystawiany przez Instytut Holistycznej Pracy z Ciałem Zango.
Informacje logistyczne wysyłamy 5 dni przed kursem na maila podanego przy zapisie.

Mapa niedostępna

Data / Godzina
23/03/2018 - 25/03/2018
Cały dzień

Lokalizacja
Gdańsk


Zapisy

Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Zapis 770,00